Hae mukaan hallitukseen
Porin Cheerleading AkatemiaJulkaistu: 21.09.2023 13.27

Hae mukaan hallitukseen

Nyt on mahdollisuus tulla mukaan tekemään seurastamme yhä parempi paikka harrastaa.

Porin Cheerleading Akatemia ry on aktiivinen, reilu ja tavoitehakuinen urheiluseura. Hallituksessa pääsee näköalapaikalle seuraamaan seuran arkea, ja kehittämään toimintaa.

Hallituksessamme on vapautumassa muutama paikka, ja etsimme tilalle uusia tekijöitä.

Jos kiinnostuit, voit laittaa sähköpostia osoitteeseen info@porincheerleadingakatemia.fiPorin Cheerleading Akatemia tarjoaa kaiken ikäisille turvallista liikuntaa laadukkaassa ja kehittyvässä valmennuksessa. Laadun merkkinä toimii Olympiakomitean seuralle myöntämä lasten ja nuorten Tähtimerkki.


Tähtiseura on Olympiakomitean, lajiliittojen ja liikunnan aluejärjestöjen seurojen laatuohjelma. Tähtimerkki on lupaus laadusta nykyisille ja uusille seuran jäsenille sekä heidän lähipiirilleen ja tukijoille. Tähtimerkki on osoitus modernista, ketterästä, vastuullisesta ja inhimillisestä toimintatavasta. Se vastaa erilaisten liikkujien tarpeisiin, mutta myös kehittyy heidän mukanaan.