Kannattajajäsenyys kaudelle 2023-2024 myynnissä
Julkaistu: 22.08.2023 15.54

Kannattajajäsenyys kaudelle 2023-2024 myynnissä

Haluatko olla tukemassa PCA:n toimintaa? Seuran toimintaa voi tukea lähtemällä kannattajajäseneksi. Ryhtymällä seuran kannattajajäseneksi olet mukana tukemassa seuran toimintaa maksamalla 30 € jäsenmaksun. Jäsenmaksu on voimassa 31.7.2024 asti. Täysi-ikäisillä jäsenillä on äänioikeus seuran syys- ja kevätkokouksessa.Porin Cheerleading Akatemia tarjoaa kaiken ikäisille turvallista liikuntaa laadukkaassa ja kehittyvässä valmennuksessa. Laadun merkkinä toimii Olympiakomitean seuralle myöntämä lasten ja nuorten Tähtimerkki.


Tähtiseura on Olympiakomitean, lajiliittojen ja liikunnan aluejärjestöjen seurojen laatuohjelma. Tähtimerkki on lupaus laadusta nykyisille ja uusille seuran jäsenille sekä heidän lähipiirilleen ja tukijoille. Tähtimerkki on osoitus modernista, ketterästä, vastuullisesta ja inhimillisestä toimintatavasta. Se vastaa erilaisten liikkujien tarpeisiin, mutta myös kehittyy heidän mukanaan.