Liity PCA:n Kannustajaksi!
Julkaistu: 12.01.2023 15.14

Liity PCA:n Kannustajaksi!

Liittymällä Porin Cheerleading Akatemian tukijaksi Satakunnan Osuuskaupan Kannustajat -ohjelmassa, tuet seuramme toimintaa vaivattomasti. Lue liittymisohjeet oheisesta linkistä ja tule mukaan tukemaan lasten ja nuorten liikunta- ja urheiluharrastusta.

Kannustajaksi liittyminen ei vaikuta omaan bonus-kertymääsi. Seuran saama tuki määräytyy kannustajamäärän mukaan.

kannustajat liittymisohje 2023.pdf

Porin Cheerleading Akatemia tarjoaa kaiken ikäisille turvallista liikuntaa laadukkaassa ja kehittyvässä valmennuksessa. Laadun merkkinä toimii Olympiakomitean seuralle myöntämä lasten ja nuorten Tähtimerkki.


Tähtiseura on Olympiakomitean, lajiliittojen ja liikunnan aluejärjestöjen seurojen laatuohjelma. Tähtimerkki on lupaus laadusta nykyisille ja uusille seuran jäsenille sekä heidän lähipiirilleen ja tukijoille. Tähtimerkki on osoitus modernista, ketterästä, vastuullisesta ja inhimillisestä toimintatavasta. Se vastaa erilaisten liikkujien tarpeisiin, mutta myös kehittyy heidän mukanaan.